محل تبلیغات شما
دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه در حالی که بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را در کنار خود داشت، از طرح سازش تحمیلی موسوم به معامله قرن» رونمایی کرد.ترامپ که در یک نشست خبری در کاخ سفید صحبت می‌کرد، رونمایی از این طرح را گامی به سمت صلح» برای اسرائیل توصیف کرد و مدعی شد که این طرح به مقابله با افراط‌گرایی» کمک می‌کند. مهمترین مفاد این نشست عبارتند از:طرح پیشنهادی ما ۸۰ صفحه و با جزئیات‌ترین طرحی است که تاکنون ارائه شده است.این طرح، یک پیشنهاد برد-برد برای هر دو طرف است.این طرح برای رسیدن به منطقه‌ای آرامتر و مرفه‌تر، راهکارهای عملی ارائه می‌دهد.بیت المقدس پایتخت بلامنازع اسرائیل خواهد ماند.طرح خودم را برای صلح ارائه کردم.در گذشته بهترین طرح ها براساس یک چهارچوب ذهنی بوده.طرحی که ما داریم کاملا با جزئیات است.راه های خیلی خوبی ارائه کردیم برای اینکه اسرائیلی ها و فلسطینی ها در امنیت زندگی کنند.یک راه حل دو کشوری که امنیت اسرائیل را تامین میکند.امیدوارم فلسطینی ها هم اون رو به همین شکل ببینند.هرگز کاری نمی‌کنیم که امنیت اسرائیل را به خطر بیاندازد.صلح نیازمند کوتاه آمدن است، اما هرگز نمی‌خواهیم اسرائیل بابت صلح از امنیت خود کوتاه بیاید.من کارهای زیادی برای اسرائیل کرده‌ام.من پایتختی اورشلیم (قدس) را به رسمیت شناختم، حاکمیت اسرائیل برای جولان را به رسمیت شناختم و از همه مهمتر، از توافق وحشتناک هسته‌ای با ایران خارج شدم.این فرصت فوق‌العاده‌ای برای فلسطینی‌هاست که بعد از سال‌ها کشوری برای خود داشته باشند.ما تیم فوق‌العاده‌ای داریم، همه آن‌ها عاشق اسرائیل هستند.ترامپ وعده داد که این طرح شرق قدس را به پایتختی فلسطین به رسمیت شناخته و آمریکا در این منطقه سفارت بگشایدرئیس‌جمهور آمریکا همچنین وعده داد با کمک کشورهای خارجی، ۵۰ میلیارد دلار در کشور فلسطین سرمایه‌گذاری شود.ترامپ توقف فعالیت‌های حماس و جهاد اسلامی، توقف بیان شعارهای ضداسرائیلی و همچنین توقف پرداخت غرامت به خانواده‌های شهدای فلسطینی را خواستار شدایران به شدت منزوی شده استما قاسم سلیمانی را حذف کردیمهمراه با او، فرمانده حزب‌الله هم بودفکر نمی‌کنم آن‌ها دنبال چیز خوبی بودند

فیلترینگ طبقه‌بندی شده در راه است

نظر رهبر انقلاب درباره چندهمسری: خدا یکی و محبت یکی و یار یکی

جزئیاتی تازه از دستگیری نزدیک ترین فرد به شاه

اسرائیل ,طرح ,یک ,امنیت ,ترامپ ,ارائه ,این طرح ,را به ,به رسمیت ,امنیت اسرائیل ,اسرائیل را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

нσггσг lλπd حضرت آیة الله محمد حسن قدیری(رضوان الله علیه ) frutoscromve نمایندگی فروش بیسیم کنوود و موتورولا|09122211174 خاطرات دری وری Cheap Jerseys more Cheaper than others China Wholesale Jerseys یک دو سه سازه خرید ساعت مچی کاسیو جدید Frank's page نیوآگهی