محل تبلیغات شما
پیرو انتشار خبر کتک خوردن سرباز بابلی توسط بازپرس دادگاه، و واکنش ها در فضای مجازی، در این میان برخی از کاربران خاطره‌ای جالب و آموزنده از برخورد شهید عباس بابایی با نگهبان فرودگاه را با رفتار این بازپرس مقایسه کردند. شهید عباس بابایی که در آن زمان فرمانده معاون عملیاتی نهاجا بود، هنگامی که می‌خواست به فرودگاه اهواز برود، نگهبان مانع از ورودش شد و او آنقدر بیرون فرودگاه نشست تا مسئول مربوط را ببیند. در نهایت شهید بابایی درخواست تشویق سرباز را کرد. در  ادامه این خاطره را می خوانید؛  نگهبان درب فرودگاه اهواز از ورود او به داخل ممانعت کرد، او بدون اهانت به نگهبان برگشت و در آن گرمای سوزان حدود نیم ساعت روی جدول نشست.به بنده حقیر مسئول وقت فرودگاه اطلاع دادند دم درب مهمان داری! رفتم و با کمال تعجب شهید بابایی را دیدم که راحت روی زمین نشسته، پس از سلام عرض کردم؛ جناب بابایی چرا تو این گرما این جا نشستی!؟ خیلی آرام و متواضع پاسخ داد: این نگهبان بنده خدا گفت هواپیما روی باند است و شما نمی توانی وارد شوی، من هم منتظر ماندم، مانع پرواز نشوم. در صورتی که شهید بابایی معاون عملیات وقت نهاجا بود،نه به نگهبان اهانت کرد و نه خواستار تنیبه او شد، بلکه از من خواست که نگهبان را مورد تشویق قرار دهم!

فیلترینگ طبقه‌بندی شده در راه است

نظر رهبر انقلاب درباره چندهمسری: خدا یکی و محبت یکی و یار یکی

جزئیاتی تازه از دستگیری نزدیک ترین فرد به شاه

نگهبان ,بابایی ,فرودگاه ,شهید ,اهواز ,مانع ,شهید بابایی ,فرودگاه اهواز ,بابایی با ,با نگهبان ,شهید عباس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

inlolati نشونِ بی نشون Wholesale NHL New Jersey Devils Jerseys, Cheap & Fine. feedhooletga یادگیری و موفقیت denuglicar خاطرات یک انترن :) جنگها و تاریخ vatonbuka quiperviamog